Inżynier Jakości
Inżynieria i Produkcja
Bydgoszcz

Dla naszego długoletniego Klienta - międzynarodowej firmy technicznej poszukujemy Inżyniera Jakości !

Zachęcamy do zapoznania się z opisem stanowiska i aplikacji!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:

ze Świecia - 50 min
z Torunia - 45 min
z Grudziądza - 1 godz, 10 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 20 min
z Nakła - 42 min
z Szubina - 30 min
z Inowrocławia - 50 min

Zakres obowiązków

  • Udział w nadzorowaniu procesów jakościowych
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów jakościowych oraz prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, raportów i analiz jakościowych
  • Ocena produktu oraz podejmowanie decyzji o dalszym postępowaniu;
  • Ocena ryzyka oraz eliminowanie ryzyka w procesie
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej (procedury, instrukcje etc.)
  • Stosowanie narzędzi jakościowych
  • Szkolenie pracowników z narzędzi jakościowych

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie technicznej, produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Umiejętność stosowania narzędzi jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację
  • Otwartość na aktywną współpracę z Działem Operacyjnym i budowanie kultury jakościowej;
  • Umiejętność współpracy z członkami innych zespołów, w tym z zespołem międzynarodowym
  • Wiedza i doświadczenie na temat pracy z narzędziami jakościowymi
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność analizy, wyciągania wniosków, rozwiązywania problemów jakościowych
  • Zdolności liderskie i komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość Lean
  • Certyfikat Audytora ISO 9001

  • Doświadczenie w Dziale Kaizen

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy)
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

praca ofertypracy Rekrutacja agencja agencjapracy jakość inżynier inżynierjakości Bydgoszcz Toruń