O nas

CORSON HR jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą innowacyjne rozwiązania z zakresu usług HR – od rekrutacji stałych, headhuntingu, przez badanie kompetencji pracowników, po realizację projektów outplacementowych.

Nasi specjaliści z szerokim uznaniem zleceniodawców zajmują się rekrutacjami na stanowiska średniego i wyższego szczebla, w tym ekspertów z dziedziny: finansów i bankowości, inżynierii, administracji, handlu i marketingu, logistyki, IT i telekomunikacji, farmacji i ochrony zdrowia.

Znakiem rozpoznawczym i tym co wyróżnia CORSON HR na tle innych organizacji jest niezwykła elastyczność i profesjonalizm szczególnie w obszarach:

  • Direct & Executive search (metodą Head Hunting)
  • Wykonywania rzetelnych Testów Rekrutacyjnych Thomas International PPA i TST
  • Outplacementu

Szeroki wachlarz usług jaki Państwu oferujemy jest gwarancją dotarcia do wysokiej klasy specjalistów i wyselekcjonowania idealnej osoby na dane stanowisko. Priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób zindywidualizowany, z pieczołowitą starannością dobierając proponowane rozwiązania. Zapewniamy najwyższe standardy świadczonych usług oraz terminową realizację zadań.

Największą wartością, a zarazem wyznacznikiem konkurencyjności firmy jest potencjał ludzki. Mając tego świadomość, bardzo rzetelnie podchodzimy do działań rekrutacyjnych, konsekwentnie budując przewagę rynkową Klientów z którymi współpracujemy.

Państwa sukces jest naszym sukcesem…


Rekrutacje stałe - testy rekrutacyjne - outplacement

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7933

Zespół CorsonHR.pl