Poznajmy się

CorsonHR jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą innowacyjne rozwiązania z zakresu usług HR – od rekrutacji stałych, headhuntingu, przez badanie kompetencji pracowników, po realizację projektów outplacementowych.

Nasza specjalność

Znakiem rozpoznawczym i tym co wyróżnia CorsonHR na tle innych organizacji jest niezwykła elastyczność i profesjonalizm szczególnie w obszarach:

  • Direct & Executive search (metodą Head Hunting)
  • Wykonywania rzetelnych Testów Rekrutacyjnych Thomas International PPA i TST

Nasi specjaliści

Z szerokim uznaniem zleceniodawców zajmują się rekrutacjami na stanowiska średniego i wyższego szczebla, w tym ekspertów z dziedziny: finansów i bankowości, inżynierii, administracji, handlu i marketingu, logistyki, IT i telekomunikacji, farmacji i ochrony zdrowia.

Więcej informacji

Szeroki wachlarz usług jaki Państwu oferujemy jest gwarancją dotarcia do do wysokiej klasy specjalistów i wyselekcjonowania idealnej osoby na dane dane stanowisko. Priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego do do każdego zlecenia podchodzimy w sposób zindywidualizowany, z pieczołowitą starannością dobierając proponowane rozwiązania. Zapewniamy najwyższe standardy świadczonych usług oraz terminową realizację zadań.

Największą wartością, a zarazem wyznacznikiem konkurencyjności firmy jest potencjał ludzki. Mając tego świadomość, bardzo rzetelnie podchodzimy do do działań rekrutacyjnych, konsekwentnie budując przewagę rynkową Klientów z którymi współpracujemy.