Najczęściej rekrutujemy pracowników do sektorów

Finansów i bankowości

Finansów i bankowości

Inżynierii

Inżynierii

HR i administracji

HR i administracji

Telekomunikacji i IT

Telekomunikacji i IT

Logistyki

Logistyki

Marketingu

Marketingu

Zobacz oferty
Rekrutacje stałe

Rekrutacje stałe

W zależności od rodzaju zlecenia przeprowadzane przez nas projekty rekrutacyjne trwałą od 2 do 4 tygodni. Proces selekcji odpowiednich kandydatów składa się z:

 • Pozyskania kandydatów spełniających wstępne wymagania za pomocą publikowanych ogłoszeń, portali społecznościowych, weryfikacji dostępnej bazy kandydatów, również bazy Corson.pl–Eksperci w karierze, w której znajdują się osoby chcące wziąć udział w rekrutacjach.
 • Bezpośredniego spotkania z wybranymi kandydatami oraz szczegółowej analizy ich doświadczenia zawodowego oraz umiejętności pod kątem wymagań klienta.
 • Wyłonienia najlepszych 2-4 kandydatów oraz przygotowania profili zawodowych i przesłania ich do klienta.
 • Umówienia spotkań wybranych kandydatów z klientem.

Headhunting

Poszukują Państwo kandydatów o unikalnym doświadczeniu i kompetencjach? W takiej sytuacji proponujemy Państwu metodę Headhunting.

 • Jesteśmy w stanie „złowić” osoby, które posiadają specyficzny rodzaj doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności. Z naszego doświadczenia wiemy, iż specjaliści oraz managerowie z bogatym doświadczeniem często nie są aktywni na rynku pracy, dlatego ich pozyskanie wymaga dużego nakładu czasu i wielkiego zaangażowania.
 • Mamy za sobą wiele skutecznie przeprowadzonych rekrutacji, a nasi klienci oraz zrekrutowani kandydaci cieszą się ze zmian, których pomogliśmy im dokonać.
 • Metoda gwarantująca pozyskanie maksymalnie dopasowanych kandydatów do wskazanego stanowiska.
 • Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 7933 uprawniający do prowadzenia Agencji Zatrudnienia.

Testy Rekrutacyjne PPA i TST

Maksymalnie dopasowany do stanowiska pracownik jest NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ FIRMY

Taka osoba jest motorem, napędza przedsiębiorstwo, a przede wszystkim z łatwością realizuje postawione cele biznesowe.

 • Thomas PPA (Analiza Profilu Osobowego) z Profesjogramem
 • Thomas TST (Inteligencja Płynna)

Thomas PPA posiada Certyfikat Rejestracyjny przyznany przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS), który potwierdza że Analiza Profilu Osobowego (Thomas PPA) spełnia wszystkie kryteria psychometryczne dla tego typu narzędzi.

Każdy kiedyś zatrudnił pracownika, którego kompetencje nie były dopasowane do wymagań stanowiska. W takich sytuacjach niestety zarówno kandydaci, jak również pracodawcy ponoszą straty na różnych płaszczyznach.

W celu zminimalizowania ryzyka popełnienia błędu przy ważnych rekrutacjach zapraszamy do skorzystania z testów Thomas PPA oraz TST.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Testy Rekrutacyjne PPA i TST

Outplacement

Zwolnienie pracownika dla każdej ze stron nie jest zadaniem prostym i przyjemnym.

W celu uniknięcia niepotrzebnych napięć w takich sytuacjach, pragniemy Państwu zaoferować usługi zwolnienia monitorowanego w przedsiębiorstwach. Corson s.c. oprócz linii biznesowej CorsonHR.pl posiada również doświadczenie w obszarze doradztwa w karierze dla osób indywidualnych. Te informacje znajdą Państwo na stronie Corson.pl. W związku z tym, posiadamy szeroką wiedzę na temat rynku kandydata oraz jego obecnej sytuacji w obszarze poszukiwania pracy.

Opracowane przez nas bardzo dobre metody działania i aktywizowania osób pragnących wprowadzić zmiany zawodowe, przynoszą bardzo wiele korzyści oraz sprawiają, iż szybciej i skuteczniej znajdują one nowego pracodawcę. W zakresie naszego programu zwolnień monitorowanych znajdą Państwo m.in.

 • Przygotowanie profesjonalnego/skutecznego CV i listu motywacyjnego w różnych językach.
 • Przygotowywanie do rozmowy kwalifikacyjnej za pomocą symulacji, wskazanie błędów.
 • Audyt kariery oparty m.in. na testach Thomas PPA i TST oraz rozmowie z doradcą.
 • Zbadanie kompetencji testami Thomas PPA oraz TST. Wskazanie najbardziej skutecznych dróg dotarcia do nowych pracodawców.

Jeśli Państwa firma jest zmuszona do redukcji etatów, warto pamiętać, że każdy z pracowników jest rzecznikiem Państwa firmy. W takiej sytuacji proponujemy PROGRAM, który ma zastosowanie nawet w przypadku zwolnienia jednego pracownika. Korzystając z niego mają Państwo pewność, iż rozstają się ze swoim pracownikiem w możliwie najlepszych warunkach.

Chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.