Jak działamy?

Otrzymujemy Twoje zgłoszenie do wzięcia udziału w procesie rekturacyjnym

Prześlij nam swoje CV na konkretną ofertę pracy lub przez stronę dodaj CV.

Wstępna analiza otrzymanych zgłoszeń

Rekruterzy dokonają wstępnej analizy nadesłanych zgłoszeń i kontaktują się z wybranymi kandydatami.

Rozmowa z rekruterem CorsonHR

Przeprowadzamy wstępną rozmowę rekrutacyjną w naszym biurze, telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Rekomendacja kandydatów pracodawcy

Kandydaci wyselekcjonowani w rozmowie wstępnej są umawiami na bezpośrednią rozmowę z pracodawcą.

Bezpośrednia rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą

Wstępna rozmowa rekrutacyjna

Wstępna rozmowa rekrutacyjna

Porozmawiamy o szczegółach Twojego doświadczenia zawodowego. Dowiemy Dowiemy się jakie są Twoje umiejętności i oczekiwania względem przyszłej pracy. Dokładnie opracujemy Twój profil zawodowy, aby wspomóc proces rekrutacji.

Możemy Cię zapewnić, że wstępna rozmowa jest całkowicie bestresowa, ma na celu pomóc nam w dopasowaniu Cię na odpowiednie stanowisko.

Wsparcie rekrutera CorsonHR

Wsparcie rekrutera CorsonHR

Będziemy Cię merytorycznie wspierać na każdym etapie procesu rekrutacji.

Od samego początku dodania CV do momentu decyzji podjętej w firmie nasz doświadczony rekruter jest z Tobą. Cały czas będzie on otwarty na każde pytanie, chętny do pomocy. Posiadasz gwarancję profesjonalnego wsparcia nawet na najcięższym etapie rekrutacji.

Rekomendacja dla firm z Twojej branży

Rekomendacja dla firm z Twojej branży

Jeśli wyrazisz zgodę będziemy rekomendować Cię do naszych Klientów w celu umówienia się z Tobą na spotkanie. Nasi Klienci to firmy cieszące opinią wśród pracowników. Dzięki dodaniu swojego CV do naszej bazy rekrutacyjnej, w pierwszej kolejności dowiesz się o naszych nowych, ciekawych – i co najważniejsze zgodnych z twoim profilem zawodowym projektach rekrutacyjnych.

Przygotowanie Cię do rozmowy rekrutacyjnej

Przygotowanie Cię do rozmowy rekrutacyjnej

Bezpłatnie przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Wytłumaczymy jak przeprowadzić taką rekrutację, aby zakończyła się pozytywną odpowiedzią. Dodatkowo, dowiesz się czego lepiej unikać, a co może okazać się dużą korzyścią dla przyszłego pracodawcy. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje związane z dobrą prezencją oraz informacje o prawidłowej negocjacji wysokości pensji.