Kierownik Jakości
Inżynieria i Produkcja
Włocławek

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Jakości dla polskiej i dynamicznie rozwijającej się firmy.

Jeśli szukasz stabilnej pracy z miłą atmosferą- APLIKUJ!

Mile widziani Starsi Inżynierowie Jakości oraz Liderzy Jakości!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
z Torunia - 55 min
z Płocka - 44 min
z Kutna - 43 min
z Inowrocławia - 1h 10 min

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie, nadzorowanie, implementacja, utrzymanie i doskonalenie systemów zapewniania jakości w firmie w celu zapewnienia wysokich standardów jakości produkcji (9001, 3834-2)
  • Zarządzanie dokumentacją wewnętrzną i zewnętrzną w ramach systemu jakości
  • Przeprowadzanie i realizacja szkoleń dotyczących zapewnienia jakości dla pracowników
  • Nadzór nad pracą działu kontroli jakości - 2 osoby
  • Współpraca z urzędami i innymi organizacjami w celu spełnienia wymogów zewnętrznych dotyczących projektów
  • Rozwój systemu zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO
  • Tworzenie procedur, instrukcji, raportów i innych dokumentów związanych z kontrolą jakości
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych i spotkań z klientami
  • Zarządzanie reklamacjami od klientów, w tym działanie na rzecz ich minimalizacji

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Mile widziane osoby obejmujące stanowiska Starszych Inżynierów Jakości oraz Liderów Jakości)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu tworzenia i wdrażania procedur jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

KierownikJakości Jakość Praca ofertypracy Corson CorsonHR rekrutacja agencja agencjapracy Włocławek Toruń ISO