Senior Process Engineer

Dla naszego Klienta, który jest  międzynarodowym producentem urządzeń automatycznych i elektrycznych poszukujemy Starszego Inżyniera Procesu z możliwością rozwoju na st. Lidera Procesów Inżynieryjnych.

Inżynier Procesu odpowiedzialny jest za projektowanie i usprawnianie linii produkcyjnych w celu osiągnięcia ich optymalnej wydajności oraz jakości produktów.

Inżynier Procesu udziela wsparcia dla obszaru produkcji oraz innych działów firmy w sprawach związanych z procesem produkcyjnym i stosowanymi.

Zapraszamy do aplikowania!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
z Fordonu (Bydgoszcz) - 15 min
z Śródmieścia (Bydgoszcz) - 18 min
z Dobrcza - 33 min
z Torunia - 50 min
z Solca Kujawskiego - 20 min
z Białych Błot - 30 min

Zakres obowiązków

  • Praca w intensywnie rozwijającym się Dziale Inżynieringu
  • Przygotowanie procesów do produkcji seryjnej - z uwzględnieniem celów związanych z zapewnieniem jakości
  • Usprawnienia procesów produkcyjnych
  • Udzielanie wsparcia dla obszaru produkcji i innych działów firmy
  • Wdrażanie zmian i modyfikacji procesu produkcyjnego
  • Projektowanie linii produkcyjnej
  • Rozwiązywanie bieżących problemów na produkcji
  • Tworzenie instrukcji dla poszczególnych stanowisk pracy
  • Aktywny udział w rozpatrywaniu reklamacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Szkolenie pracowników produkcyjnych w zakresie procesów produkcyjnych oraz zasad lean manufacturing
  • Szerzenie kultury lean manufacturing

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie inżynieryjne (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, elektronik, automatyk)
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji w teorii i praktyce (np. wykres pareto, 6S, mapowanie procesów, balansowanie linii, szybkie przezbrojenie, Poka Yoke, Kaizen, Kanban, FMEA, 5Why, One piece flow itp.)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Orientacja na jakość i produktywność własnej pracy

Oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę u naszego klienta (firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczenie na rynku)
  • Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • Późniejsza możliwość rozwoju na st. Lidera Procesów Inżynieryjnych
  • Dynamiczne, przyjazne i pełne wyzwań środowisko
  • Benefity pozapłacowe (m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

proces inżynier inżynierprocesu praca Bydgoszcz Toruń rekrutacja agencja ofertypracy działinżynieryjny