Pracownik biurowy z językiem francuskim
Logistyka, Zakupy, Magazyn
Toruń

Naszym Klientem, jest szanowany w regionie Pracodawca, o zasięgu międzynarodowym z branży logistycznej i transportowej.

Jeśli chciałabyś/byś rozwijać się w takiej branży i zostać częścią takiego zespołu, zapraszamy Cię do tej rekrutacji!

Mile widziane są osoby zaczynające karierę zawodową, studenci, absolwenci.

Miejsce pracy: północna część Torunia

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta francuskojęzycznego w branży transportowej,
  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta zagranicznego (połączenia przychodzące),
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,
  • Administracja biurowa,
  • Prowadzenie i nadzór nad obiegiem dokumentacji wewnątrzzakładowej.

Poszukiwane kompetencje

  • Bardzo dobra znajomość francuskiego,
  • Komunikatywny angielski.
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość podstaw hiszpańskiego
  • Mile widziani studenci/absolwenci kierunków takich jak filologia romańska, filologia francuska oraz osoby z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego bez kierunkowego doświadczenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zatrudnienie od zaraz,
  • 3 miesięczny proces wdrożenia,
  • Ciągłe wsparcie zespołu,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Kurs języka hiszpańskiego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji,
  • Stałą pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole,
  • Dofinansowanie do Pakietu socjalnego (ubezpieczenie zdrowotne itp.),
  • Premie świąteczne i stażowe,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

CorsonHR Corson Agencja Agencja Pracy Oferty pracy Francuski Praca z francuskim Headhunter