Ustawiacz/Brygadzista
Inżynieria i Produkcja
k. Bydgoszczy (Gmina Osielsko)

Dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy Pracownika na st. Ustawiacza/Brygadzisty.

Zapraszamy do aplikacji kandydatów z doświadczeniem oraz umiejętnościami liderskim.

Jeśli jesteś otwarty na zmiany zawodowe, nie czekaj - APLIKUJ!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
Śródmieście (Bydgoszcz) - 25 min
Fordon (Bydgoszcz) - 20 min
Dobrcz - 15 min
Pruszcz - 20 min
Koronowo - 27 min

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległego zespołu (planowanie pracy, weryfikacja powierzonych zadań)
  • Odpowiedzialność za realizację zleceń wynikających z planów produkcji
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Weryfikacja jakości wytworzonych produktów
  • Zapewnienie odpowiedniego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Obsługa wtryskarek i rozdmuchiwarek
  • Przygotowywanie tworzyw do produkcji
  • Dbanie o kontrolowanie i przestrzeganie przepisów BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki

Mile widziane:

  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawartą bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie zaledwie 13km od Bydgoszczy (bardzo dobry dojazd!)
  • Pracę w systemie zmianowym w nowoczesnym parku maszynowym
  • Wynagrodzenie miesięczne + premie + dodatki
  • Pakiet stomatologiczny dla Pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego (mi.n. możliwość uzyskania uprawnień)

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl

Brygadzista Produkcja Praca na produkcji Przetwórstwo Corson CorsonHR Oferty pracy Praca Bydgoszcz Lider zmiany Headhunter Rekrutacja Agencja Pracy