Mechanik Automatyk
Inżynieria i Produkcja
Włocławek

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy Mechanika Automatyka!

Jeśli masz smykałkę do napraw i montażu, nie czekaj i aplikuj jeszcze dziś.

Praca na jedną zmianę.

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
z Torunia - 55 min
z Płocka - 44 min
z Kutna - 43 min
z Inowrocławia - 1h 10 min

Zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny zaworów z rurociągami
  • Podłączenie elektryczne zaworów, instrumentów, skrzynek przyłączeniowych
  • Testy funkcjonalne aparatury przemysłowej
  • Uruchomienia u klienta

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania schematów P&ID
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Trzynasta pensja
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

Mechanik Automatyk Produkcja Corson CorsonHR Agencja pracy Rekrutacja Oferty pracy Praca we Włocławku Włocławek praca