Kierownik Produkcji (wysoki szczebel zaszeregowania)

Dla naszego wieloletniego Klienta - poszukujemy wysokiego Kierownika Produkcji

Zachęcamy do zapoznania się z opisem stanowiska i aplikowania >

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:

ze Świecia - 50 min
z Torunia - 45 min
z Grudziądza - 1 godz, 10 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 20 min
z Nakła - 42 min
z Szubina - 30 min

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie wszystkich procesów produkcyjnych i planistycznych (krótko i długoterminowych),
  • Koordynowanie pracy Kierowników Produkcji
  • Zapewnienie codziennych operacji produkcyjnych /serwisowych na najwyższym poziomie wydajności i bezpieczeństwa dla około 800 pracowników produkcji, którzy pracują na 3 różnych halach produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za wydajność działu produkcji, zapewniająca osiągnięcie celów i spełnienie wymagań jakościowych produktów,
  • Odpowiedzialność za realizację strategii oraz KPI,
  • Nadzór nad procesami,
  • Inicjowanie optymalizacji w zakresach: procesów produkcyjnych, cyfryzacji, organizacji pracy,
  • Kontrola kosztów działów (P&L: nadgodziny, urlopy, FTE),
  • Zarządzanie Kierownikami Zmiany (Supervisorów) wszystkich Programów oraz dla Działem Planowania.
  • Raportowanie i wspieranie Dyrektora Operacyjnego w inicjatywach ciągłego doskonalenia, które mają na celu poprawę jakości produktu i wydajności operacyjnej,
  • Odpowiedzialność za budowanie zespołu i przywództwo w dziale

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w dziedzinie inżynierii elektronicznej lub mechanicznej),
  • Dobra znajomość systemów elektronicznych i mechanicznych
  • Wcześniejsze doświadczenie (min. 5 lat) pracy na stanowisku kierowniczym, odpowiedzialnym za zarządzanie obszarem produkcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2),
  • Doświadczenie w pracy z różnymi systemami informatycznymi (ERP, WMS, MES), nastawienie cyfrowe
  • Zdolność analizowania, definiowania i wdrażania projektów optymalizacyjnych,
  • Umiejętność skutecznej oceny i analizy sytuacji pod kątem biznesowym,
  • Precyzja i konsekwencja w rozliczaniu zadań i KPI,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie (zarządzanie zespołem, umiejętność komunikacji, budowanie autorytetu, rozwijanie kompetencji pracowników, delegowanie zadań),
  • Umiejętność motywowania, inspirowania i rozwijania zespołu w celu osiągnięcia wyników,
  • Otwartość na pracę w różnorodnych zespołach (praca w międzynarodowym środowisku),
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem logistyki oraz finansów - mile widziane.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wiele benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń itp.)
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

 CorsonHR Rekrutacja Corson Kierownik Manager ofertypracy praca agencja Bydgoszcz HeadHunter Toruń Inowrocław