Operator CNC
Inżynieria i Produkcja
Inowrocław

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z polskim kapitałem poszukujemy Operatora CNC!

Jeśli jesteś otwarty na zmiany zawodowe, nie czekaj - APLIKUJ!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
z Torunia - 40 min (Firma oferuje wspólny samochód służbowy dla osób dojeżdżających z Torunia)
z Bydgoszczy - 45 min
z Łabiszyna - 35 min
z Kruszwicy - 25 min
ze Żnina - 45 min

Zakres obowiązków

  • Obsługa i programowanie maszyn CNC w celu wykonywania zadań produkcyjnych zgodnie z wymaganiami technicznymi i jakościowymi
  • Samodzielne ustawianie narzędzi, kontrola parametrów oraz dokonywanie ewentualnych korekt w programach CNC
  • Wykonywanie poleceń od przełożonego
  • Raportowanie ewentualnych problemów technicznych oraz sugestii dotyczących optymalizacji procesu produkcyjnego

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w pracy na krawędziarkach lub frezarkach CNC
  • Wykształcenie zawodowe/średnie
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność interpretacji specyfikacji technicznych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Dbałość o szczegóły i precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Wspólny samochód służbowy z Torunia
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 12-20)
  • Pakiet medyczny
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl

rekrutacjapracowników Bydgoszcz Toruń agencjapracy rekrutacjainżynierów headhunterbydgoszcz OperatorCNC praca Corson CorsonHR