Projektant

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy Projektanta!

Jeśli jesteś otwarty na zmiany zawodowe, nie czekaj - APLIKUJ!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
ze Świecia - 45 min
z Torunia - 45 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 15 min
z Szubina - 30 min
z Inowrocławia - 50 min

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i implementowanie rozwiązań w projektowaniu opakowań z różnych rodzajów tektury
  • Dopracowywanie konstrukcji dla oszczędności materiałowych i poprawy jakości produktu
  • Innowacyjne i skuteczne uwzględnienie aktualnych trendów w projektowaniu i wytwarzaniu opakowań
  • Bliska współpraca z pozostałymi działami w firmie w celu opracowania optymalnych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych.
  • Kontakt z klientami biznesowymi w zakresie potrzeb i wymagań dotyczących opakowań
  • Koordynacja z działem zapewniania jakości w celu doskonalenia standardów opakowań i eliminacji możliwych reklamacji
  • Monitorowanie procesów testowych i wczesnej produkcji komercyjnej
  • Przegląd techniczny gamy produktowej w celu doskonalenia konstrukcji i specyfikacji technicznych opakowań klientów
  • Konsultacje dotyczące optymalizacji procesów pakowania na liniach produkcyjnych

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność korzystania z programów CAD 2D/3D (ArtiosCAD, Impact)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Zdolność do generowania oryginalnych koncepcji i innowacyjnych rozwiązań
  • Znajomość najnowszych trendów w projektowaniu opakowań
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet medyczny
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR w każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl

praca Bydgoszcz Toruń Inowrocław headhunter agencjapracy agencjazatrudnienia projektantopakowań konstruktor