Lider Zmiany

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży technicznej. W związku z rozwojem Oddziału w Bydgoszczy poszukujemy Kandydatów na stanowisko Lidera Zmiany (bez nocnej zmiany).

Jeśli jesteś otwarty na zmiany zawodowe i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku- APLIKUJ !

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:

ze Świecia - 50 min
z Torunia - 45 min
z Grudziądza - 1 godz, 10 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 20 min
z Nakła - 42 min
z Szubina - 30 min

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (40 osób na zmianie),
  • Tworzenie planu produkcyjnego oraz nadzór nad jego wykonaniem,
  • Nadzór nad wyznaczonymi wskaźnikami oraz ich raportowanie,
  • Optymalizacja procesów,
  • Koordynacja procesów rekrutacji pracowników,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • Budowanie oraz motywowanie zespołu.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel),
  • Bardzo dobre umiejętności zarządzania podległym zespołem,
  • Umiejętność zarządzania w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Produkcją , Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Inżynieria Produkcji),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość obsługi systemów ERP,
  • Znajomość oraz umiejętność wykorzystania w praktyce metodologii Lean.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca w systemie dwuzmianowym,
  • Pakiet benefitów,
  • Prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

rekrutacja Bydgoszcz Toruń praca ofertypracy Lider Liderzmiany Brygadzista CorsonHR Corson