Product Engineer
Inżynieria i Produkcja
Bydgoszcz

Dla naszego Klienta, który jest  międzynarodowym producentem urządzeń automatycznych i elektrycznych poszukujemy Inżyniera Produktu.

Inżynier Produktu jest głównym kontaktem technicznym z Klientem firmy.

Posiada wiedzę z zakresu parametrów związanych z produktem, komponentami, z których produkt się składa oraz testów zapewniających oczekiwaną jakość produkowanych wyrobów.

Inżynier Produktu bierze udział we wdrażaniu nowych produktów poprzez koordynację niezbędnych działań inżynierskich.

Zapraszamy do aplikowania!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
z Fordonu (Bydgoszcz) - 15 min
z Śródmieścia (Bydgoszcz) - 18 min
z Dobrcza - 33 min
z Torunia - 50 min
z Solca Kujawskiego - 20 min
z Białych Błot - 30 min

Zakres obowiązków

  • Realizacja zadań i projektów w intensywnie rozwijającym się Dziale Inżynieringu
  • Udział w ustalaniu wymagań od klienta oraz specyfikacji produktów
  • Udział w koordynowaniu wykonania próbek i prototypów w procesie nowych wdrożeń
  • Udział w poszukiwaniu nowych rozwiązań, wyszukiwanie błędów
  • Realizacja celu zapewnienia jakości poprzez określenie metod i wymagań parametrów testowania wyrobów
  • Kontakt z klientem w celu ustalenia wymagań produktu
  • Dostarczanie wymagań dotyczących krytycznych parametrów projektów
  • Praca zgodnie z zasadami BHP i systemami ISO
  • Wsparcie przy wykonywaniu nowych ofert produktów poprzez definiowanie procesu oraz wymagań z nim związanych
  • Wykorzystywanie narzędzi i metod inżynieryjnych do zarządzania wdrożeniami produktów, problemami i do realizacji celów biznesowych
  • Ścisła współpraca z klientami w zakresie spełniania jego wymagań z zachowaniem oczekiwanej jakości, terminów i kosztów.

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej
  • Wyższe wykształcenie inżynieryjne (preferowanie kierunki: inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, elektronika, automatyka)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (język potrzebny jest do pracy z klientem)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość programów AutoCAD i Corel Draw
  • Wiedza z zakresu tworzenia kwotacji

Mile widziana:

  • Wiedza praktyczna z zakresu produkcji elektryki lub elektroniki
  • Doświadczenie w projektowaniu linii produkcyjnych, rozwiązywaniu problemów, testowaniu mechanicznym i elektrycznym, budowie urządzeń mechanicznych lub elektrycznych lub ich składowych
  • Umiejętność rysowania w AutoCAD i Corel Draw

Oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę u naszego klienta (firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczenie na rynku)
  • Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • Dynamiczne, przyjazne i pełne wyzwań środowisko
  • Benefity pozapłacowe (m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl .

praca rekrutacja agencjapracy Bydgoszcz inżynierpraca Toruń ofertypracy