Starszy Inżynier Jakości

Dla naszego długoletniego Klienta - firmy z Bydgoszczy - poszukujemy Starszego Inżyniera Jakości, który będzie zastępcą Szefa Działu Jakości.

Jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i jesteś otwarty/a na zmiany zawodowe, to doczytaj szczegóły i aplikuj jeszcze dziś!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:

ze Świecia - 50 min
z Torunia - 45 min

z Grudziądza - 1 godz, 10 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 20 min

z Nakła - 42 min
z Szubina - 30 min

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesów oraz analizowanie problemów jakościowych;
  • Rozpatrywanie reklamacji zewnętrznych, jak i wewnętrznych;
  • Planowanie i wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących;
  • Monitorowanie i analizowanie jakościowych wskaźników efektywności; kontrola skuteczności zaproponowanych przez Dział Jakości działań naprawczych;
  • Raportowanie wyników jakościowych i planu działań naprawczych;
  • Stosowanie narzędzi jakościowych, tworzenie dokumentacji jakościowej, opracowywanie planów kontroli;
  • Ocena produktu oraz podejmowanie decyzji o dalszym postępowaniu;
  • Ocena ryzyka oraz eliminowanie ryzyka w procesie;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych procesu, produktu, systemu;
  • Szkolenie pracowników z wiedzy na temat jakości.

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2;
  • Zaawansowana znajomość MS Office;
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami jakościowymi;
  • Komunikatywność oraz otwartość na dzielenie się wiedzą;
  • Otwartość na aktywną współpracę z Działem Operacyjnym i budowanie kultury
    jakościowej;
  • Umiejętność współpracy z członkami innych zespołów, w tym z zespołem międzynarodowym;
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • Dynamiczne, przyjazne i pełne wyzwań środowisko,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

#praca #Bydgoszcz #Toruń #ofertypracy #agencja #jakość #inżynierjakości #rekrutacja