Pracownik Serwisu w terenie

Dla naszego Klienta - stabilnej firmy z branży elektronicznej - poszukujemy Pracownika Serwisu, gotowego do wyjazdów służbowych. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych - doczytaj szczegóły i aplikuj jeszcze dzisiaj.

Umowę podpisujesz bezpośrednio z Pracodawcą.

Zakres obowiązków

  • Naprawa i serwis urządzeń elektronicznych
  • Rozpoznawanie komponentów elektronicznych THT i SMD
  • Montaż, demontaż oraz wstępne testy urządzeń elektronicznych
  • Diagnostyka i naprawa obwodów elektronicznych
  • Wyjazdy serwisowe w zespole do klientów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Raportowanie do Przełożonego

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Swobodne posługiwanie się schematami elektronicznymi
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w zespole elektroników
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe atuty

  • Doświadczenie w branży elektronicznej  (szczególnie w obszarze serwisu)
  • Podstawowa wiedza na temat systemów LINUX
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Samochód służbowy (do celów służbowych)
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na jedną zmianę, weekendy są wolne
  • Wynagrodzenia stałe + system premiowy
  • Przyjazny, ambitny zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów
  • Wsparcie rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.