Marketing Manager
Obsługa Klienta

Dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko Marketing Managera w oddziale w Bydgoszczy.

Jeśli chcesz pracować w firmie z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku zapraszamy do rekrutacji!

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • Opracowywanie i nadzór nad budżetem marketingowym,
  • Monitorowanie potrzeb Klientów i bieżących trendów w branży,
  • Udział w wydarzeniach i akcjach marketingowych, wyjazdach do innych lokalizacji salonu,
  • Analizowanie rynku i działań marketingowych konkurencji,
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w celu pomocy marketingowej w realizacji sprzedaży dla wyznaczonego regionu,
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych, eventach,
  • Dbałość o kompletność i aktualność informacji produktowych,
  • Tworzenie materiałów marketingowych (katalogi, broszury, wizytówki),
  • Administrowanie i rozwój social media i strony internetowej,
  • Regularna publikacja treści w wyznaczonych regionach oraz ich promocja,
  • Redagowanie tekstów prasowych i reklamowych,
  • Analiza efektywności realizowanych kampanii i projektów marketingowych,
  • Współpraca z innymi działaniami firmy,. m.in call center.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe-marketing lub pokrewne,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych w branży Digital,
  • Znajomość współczesnych trendów i narzędzi marketingu,
  • Znajomość obsługi portali społecznościowych,
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywne myślenie,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej,
  • Umiejętność analizy oraz prezentacji wyników finansowych,
  • Umiejętność tworzenia raportów pokazujących przełożenie się prowadzonych kampanii marketingowych na wynik finansowy oraz wzrost sprzedaży.

Oferujemy

  • Praca stacjonarna, godziny ruchome 8-18,
  • Udział w wydarzeniach i akcjach marketingowych,
  • Pierwsza Umowa o pracę na czas 0,5 roku lub 1 rok,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Opieka Rekrutera CorsonHR w czasie całego procesu rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR, nr. licencji 7933) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Marketing Manager. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."