Operations Manager
Inżynieria i Produkcja

Naszym Klientem jest stabilny pracodawca z branży technicznej, z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i światowym.

W związku z dalszym, intensywnym rozwojem zakładów w Bydgoszczy poszukujemy Operations Menager.

Jeśli chcesz pracować w przyjaznym środowisku, z nowoczesnymi technologiami i stabilnej, zagranicznej organizacji która nieustannie się rozwija - APLIKUJ.

Zakres obowiązków

  • Ciągłe doskonalenie, optymalizacja i zapewnianie światowej klasy wydajności operacyjnej na projektach,
  • Zarządzanie operacyjne - planowanie i kontrola zasobów, odpowiedzialność za terminową realizację zadań,
  • Efektywna współpraca z managerami pionów (inżyniering, logistyka, produkcja,
    administracja),
  • Współpracę z działami w celu zapewnienia poprawności, jakości i wydajności procesu,
  • Współpraca z program managerami odpowiedzialnymi za poszczególne projekty,
  • Raportowanie do General Managera,
  • Opracowanie i realizacja planów w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność za budżety operacyjne, optymalizacja kosztów produkcji i usprawnianie procesów,
  • Rozwój kompetencji pracowników w podległych obszarach,
  • Zarządzanie procesem produkcyjnym- organizacja pracy, wydajność procesów, ciągłe doskonalenie, środki BHP itp.

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku firmie międzynarodowej, produkcyjnej,
  • Wyższe wykształcenie techniczne/ ekonomiczne,
  • Znajomość branży elektronicznej,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi Lean Management,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy, dynamika w działaniu,
  • Wysokie kompetencje liderskie,
  • Zorientowanie na jakość i cele, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Premia roczna za wyniki,
  • Pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Operations Menager. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."