Menadżer Sprzedaży
Handel i Eksport

Dla naszego Klienta z branży elektronicznej w Bydgoszczy, z polskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko Menadżer Sprzedaży!

Zachęcamy do zapoznania się z opisem stanowiska!

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
  • Identyfikacja potrzeb Klienta w celu dopasowania oferty firmy, przeprowadzanie negocjacji i podpisanie umowy,
  • Prowadzenie procesu sprzedaży od początku do końca,
  • Realizacja planu sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży, mile widziana branża elektroniczna,
  • Samodzielność, systematyczność, sumienność, zaangażowanie w budowanie relacji z Klientem,
  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z potencjalnymi Klientami,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się,
  • Gotowość do służbowych wyjazdów (targi branżowe, sporadyczne wizyty u klientów).

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Narzędzia służbowe- laptop, telefon służbowy, ewentualnie samochód służbowy do celów prywatnych
  • Prowizja sprzedażowa,
  • Możliwość uczęszczania na lekcje języka angielskiego organizowane we firmie,
  • Bogaty pakiet medyczny w PZU Zdrowie,
  • Wyjazdy integracyjne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Menadżer Sprzedaży. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."