Specjalista ds. kontrolingu
Finanse i Księgowość
Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kontrolingu. Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej w Bydgoszczy.

Jeśli szukasz ciekawej pracy z możliwością rozwoju w strukturach firmy- APLIKUJ!

Zakres obowiązków

  • Udział w kontrolingu sprzedaży i produkcji,
  • Wspieranie Głównego Kontrolera w procesie zarządzania przy użyciu wskaźników KPI dla ważnych decyzji strategicznych,
  • Wdrożenie oraz optymalizacja raportowania,
  • Wspieranie jednostek zależnych oraz Kierowników liniowych w kwestiach operacyjnych,
  • Konfigurowanie oraz monitorowanie kalkulacji kosztów wytworzenia i cen produktów gotowych,
  • Aktywny udział w projektach na poziomie korporacyjnym.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe - ekonomiczne,
  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w kontrolingu kosztów, sprzedaży i w sporządzaniu wycen produktów,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Dobra znajomość systemów ERP,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętność przeprowadzania analiz oraz organizacji pracy z wyznaczaniem priorytetów,
  • Komunikatywność, systematyczność oraz otwartość na zmiany,
  • Mile widziana znajomość międzynarodowych zasad rachunkowości – MSSF,

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Tryb pracy- do ustalenia z Pracodawcą,
  • Szeroki pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone),
  • Szkolenie oraz wsparcie w okresie wdrożenia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalista ds. kontrolingu. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."