Programista Java- zdalnie
IT

Nasz Klient -  jeden z liderów technologii dla branży transportowej w Bydgoszczy - poszukuje Programisty Java. Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania i chcesz pracować z najnowszymi technologiami - APLIKUJ.

Oferujemy elastyczne godziny pracy lub pracę zdalną.

                                             Wynagrodzenie: do 9000 zł netto (plus/minus)

Zakres obowiązków

  • Tworzenie, utrzymanie i rozwój oprogramowania
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Współpraca z innymi programistami i analitykami nad budowanymi rozwiązaniami

Poszukiwane kompetencje

  •  Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość Java 8 i wyższe
  • Znajomość Angular 11 i nowszy
  • Znajomość języków skryptowych: Python, Bash
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Motywacja do pracy i komunikatywność

Mile widziane:

  • Doświadczenie z językiem programowania Kotlin
  • Znajomość Spring i Hibernate
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów opartych o webservice’y (JAX-RS, Jersey)
  • PostgreSQL, Git, Język skryptowy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie bezpośrednio u producenta
  • Udział w szkoleniach
  • Pakiet medyczny
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Elastyczne godziny pracy/możliwość pracy zdalnej

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Programista Java. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."