Quality Engineer
Inżynieria i Produkcja
Dla naszego Klienta - stabilnej firmy z branży technicznej w Bydgoszczy - poszukujemy Inżyniera Jakości. Jeżeli zależy Ci na znanej międzynarodowej firmie, a praca w dziale jakości jest kierunkiem, w którym chcesz się rozwijać, to doczytaj szczegóły i aplikuj jeszcze dziś.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie audytami wewnętrznymi procesu oraz systemu
  • Wyjaśnianie reklamacji w oparciu o raporty 8D / KAIZEN
  • Wspieranie i przeprowadzanie audytów produktów
  • Zarządzanie niezgodnościami wewnętrznymi
  • Wsparcie w analizach FMEA
  • Weryfikacja informacji na portalach klienta
  • Przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, raportów i analiz jakościowych
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej (procedury, instrukcje etc.)
  • Szkolenie pracowników z narzędzi jakościowych

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, RCCA, Pareto, 8D)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość procedur 8D / KAIZEN
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność

Jako członek zespołu otrzymasz:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy pełnej interesujących wyzwań
  • Prestiż płynący z zatrudnienia w uznanej firmie międzynarodowej
  • Możliwość budowania stałych relacji zawodowych – stabilność i pewność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Korzystne warunki płacowe, dostosowane do zaangażowania i wysiłku wkładanego w pracę
  • Możliwość samodoskonalenia i rozwoju własnego potencjału
  • Przyjazne środowisko zawodowe i dobra atmosfera pracy
  • Wsparcie rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier Jakości. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."