corsonhr CorsonHR

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933), specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wysokiego szczebla, poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Programista JEE

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty JEE (5 lub 6),
  • Dobra znajomość JPA 2.0 w tym Criteria API,
  • Dobra znajomość EJB 3.1,
  • Dobra znajomość frameworków JUnit, DBUnit,
  • Bardzo dobra znajomość JSF2 w tym RichFaces, PrimeFaces,
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle, MS SQL, DB2,
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss, WebSphere, WebLogic (deployment aplikacji, definiowanie data-sources, JMS),
  • Umiejętność toworzenia oprogramowania na podstawie dokumentacji analitycznej,
  • Znajomość notacji UML,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji programistycznej,
  • Znajomość techniki tworzenia oprogramowania TDD,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki

  • Wytwarzanie oprogramowania w oparciu o technologię JEE 6,
  • Pisanie testów jednostkowych wytworzonego kodu,
  • Przygotowywanie dokumentacji programistycznej,
  • Poprawa usterek oprogramowania,
  • Serwisowanie rozwiązań opartych o technologię Java.

Nasz klient oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy,
  • Pracę według światowych standardów produkcji oprogramowania.

W celu zgłoszenia swojej kandytatury na powyższe stanowisko należy przesłać swoje CV/Resume na następujący adres email: rekrutacja@corsonhr.pl

W tytule wiadomości prosimy zamieścić nazwę stanowiska, miasto i numer referencyjny oferty.

Prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”