corsonhr CorsonHR

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933), specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wysokiego szczebla, poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Manager ds. Eksportu

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem Eksportu,
  • Odpowiedzialność za działania sprzedażowe na terenie całej Europy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami,
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w środowisku międzynarodowym,
  • Przygotowywanie ofert handlowych zgodnych z indywidualnymi wymaganiami klienta,
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży,
  • Znajomość rynków zachodnich oraz monitorowanie zmian zachodzących na terenie Europy,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Reprezentowanie spółki na targach branżowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz prowadzenie negocjacji biznesowych (warunek konieczny),
  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności budowania dobrych relacji biznesowych,
  • Prawo jazdy kat B.,
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych.

Nasz Klient oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczeniem i kompetencji,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

W celu zgłoszenia swojej kandytatury na powyższe stanowisko należy przesłać swoje CV/Resume na następujący adres email: rekrutacja@corsonhr.pl

W tytule wiadomości prosimy zamieścić nazwę stanowiska, miasto i numer referencyjny oferty.

Prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”